Автор: в Основи
1 комментарий

Ми дуже скучили за вами, #людидисципліни, хоч і продовжуємо робити все, щоб допомогти вам пережити карантин.  Тож вирішили дізнатися, як у вас справи, та чи стає вам у нагоді наш онлайн-формат. Першою запитали у Маргарити Архіпової – копірайтерки та нашої постійної клієнтки.

“Привіт! Мене звати Маргарита, і я вже два роки відвідую тренування у Дисципліні. Точніше, відвідувала – до березня 2020, коли всі спортивні клуби країни закрилися через карантин. Скажу чесно: перші пару тижнів я сприймала це як відпустку, у якій можна забити на звичний графік і зі спокійною душею валятися на дивані з серіалами в ноутбуці і картопелькою з Маку в руці. Проте, коли карантин продовжили ще, і ще, і ще, стало зрозуміло, що я такого ритму не витримаю. Так, здається фантастичним, що можна втомитися від лежання, але моє тіло, а особливо спина, швидко нагадало мені, навіщо я займалася спортом. 

На щастя, Дисципліна з перших днів карантину створила відеозаписи тренувань та почала проводити онлайн-тренування, щоб кожен, хто прагне залишатися у формі на карантині, міг зробити це навіть на власній кухні.”

ТРЕНУВАТИСЬ ОНЛАЙНТРЕНУВАТИСЬ ОНЛАЙН

В цій статті ми поділимося з вами 6-ма перевагами онлайн-тренувань, які Маргарита відкрила для себе протягом карантину. 

Перевага 1: це зручно

Відмазки на кшталт «зараз затори», «я вже точно не встигну» чи «там дощ» залишилися в минулому: тепер я не витрачаю ані часу на дорогу, ані зусиль на планування дня з урахуванням залу.  Я можу вчасно поїсти, за хвилину перевдягнутися у зручний одяг та потренуватися тоді, коли захочу.  Створюючи тренування, тренери обирають вправи, які не потребують додаткового обладнання чи великого простору, тому куточок для занять можна знайти в найменшій квартирі. Особисто я тренуюся на кухні, подалі від здивованих поглядів кішки та чоловіка. 

Перевага 2: я сама обираю навантаження

Коли всі тренування відбуваються за розкладом, ти обираєш клас не за рівнем навантаження, а просто одне з доступних тренувань. До того ж, ти точно не підеш з середини тренування або не будеш робити лише ті вправи, що сьогодні тобі до смаку. Це непогано, але в зворотньому варіанті теж є свої плюси.  Я можу потренуватися 25 хвилин замість години і знати, що це все одно корисніше, ніж 25 хвилин на дивані. А якщо я хочу дійсно викластися наповну, я завжди можу відвідати онлайн-тренування і знати, що тренер точно не дасть мені лінуватися. 

Перевага 3: різноманітність

Відео-тренування – чудовий спосіб спробувати напрямки, які я раніше оминала – адже якщо мені не сподобається, я можу просто вимкнути тренування та й по всьому. До того ж, карантин сам по собі досить одноманітний, і додати собі нових вражень не так вже й просто. А з Дисципліною я можу обирати щось нове кожного дня. Animal Flow чи Barre, Stretching чи функціональне тренування? Залежить тільки від мого бажання. 

Перевага 4: комфорт

Карантин – це випробування не лише для нашої фізичної форми, а й для психіки. Світ став небезпечним, майбутнє – непередбачуваним. У такій ситуації особливо важливими стають звичні обличчя, рухи та речі. І те, що я можу займатися зі своїми улюбленими тренерами та відчувати зворотній зв’язок, а не просто повторювати рухи незнайомців з Ютюба, виявилося дуже важливим для мене. 

Перевага 5: економія

Не знаю, як у вас, а для мене карантин став великим ударом по звичній роботі і змусив переглянути багато статей витрат. В цьому сенсі дуже демократична ціна онлайн-тренувань порівняно з ціною абонементу чи разового тренування – для мене великий плюс. Але й думка про те, що в такий скрутний час ми з моїм клубом допомагаємо одне одному, теж гріє. 

Перевага 6: конфіденційність

Якщо ви колись переживали щодо того, що ви «не в формі» для походу в зал, бо ж на груповому тренуванні всі дивитимуться на ваші «складочки», то вітаю – ця відмазка більше не працює. 

Онлайн-тренування відкривають для нас неймовірний світ, де ти можеш тренуватися в чому завгодно, де завгодно, дихати настільки гучно, наскільки тобі комфортно, пітніти, червоніти і не відчувати жодних поглядів у спину. Ну і так, вийти з планки на кілька секунд раніше, ніж скаже тренер – теж можна, хоч і не варто. 

Тож якщо ви вже втомилися від лежання на дивані чи безперервних пошуків якісних тренувань на Ютюбі – приєднуйтесь до онлайн-тренувань від Дисципліни: чіткі, професійні інструкції, правильно підібране навантаження та чудовий настрій вам гарантовані. 

ПОЧАТИ ОНЛАЙН-ТРЕНУВАННЯПОЧАТИ ОНЛАЙН-ТРЕНУВАННЯ

До зустрічі в онлайні!