Автор: в Основи, Пропозиції
1 комментарий

Справжні #людидисципліни знаходяться у постійному розвитку і регулярно тренують не лише своє тіло, а й розум. Ми знаємо це і дуже пишаємось вами!

А ще ми точно знаємо, що читання — один з найкращих способів потренувати свій мозок.  Саме тому, разом з @yakabooua, ми підготували для вас знижку 10% на всі книги, які можна придбати на Yakaboo.ua, та поради, що почитати довгими зимовими вечорами.

Отже, наші фаворити:

📚 «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя», Дарка Озерна

Посібник зі свідомого ставлення до життя і покращення здоров’я, всі тези та висновки якого базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування.

Ось коротка цитата з неї: «… наші спроби почати нове життя з понеділка схожі на спроби зупинити затоплення квартири самим лише вичерпуванням води, тоді як спершу слід було б воду перекрити». Дуже перегукується з нашими цінностями.

📚 «Осознанность. Как обрести гармонию в нашем безумном мире», Марк Вільямс, Денні Пенман

Зараз нікого вже не здивуєш медитацією, а про mindfulness не чув хіба що глухий або дуже лінивий.  Ця книга не лише розповідає про користь медитації з точки зору нейрофізіології, але й крок за кроком вчить практикувати її у сучасному світі. Без ашрамів, вервиць та пахощів. Спробуйте її, якщо хочете знайти спокій та звикли підходити до речей трошки глибше рівня статей про «4 лайфхаки» та «4 причини чому».

📚 «Я змішаю твою кров із вугіллям», Олександр Михед

Номінант Довгого списку премії Книга року ВВС Есеїстика-2020, у якій автор досліджує питання «що таке Схід України?» не з точки зору політика, географа чи силовика, а використовуючи підхід гуманітарія.  Складається з двох переплетених між собою частин — подорожей містами та селами та серії інтерв’ю з інтелектуалами, яким є що сказати про Схід України.

❗️ Важливо: знижка діє до 10 грудня.

❓Як отримати знижку: замовляючи товари на сайті Yakaboo.ua, введіть промокод discipline і автоматично отримаєте знижку 10% на вашу покупку.

Приємного читання! 🖤