Чому саме функціональний тренінг?

Функціональні тренування вчать тіло правильно рухатися. Розвинувши силу, швидкість, витривалість, гнучкість і координацію, ви легше і комфортніше справлятимитесь зі щоденними викликами – хоч похідом за покупками, хоч танцями до ранку, хоч вашим першим сплавом на катамаранах. І, звісно ж, струнке тіло теж стане результатом тренувань у нас.

Можна спочатку спробувати, а потім купувати абонемент? Як це зробити?

Є два шляхи. Перший – оплатити разове тренування. Про те, як це зробити і скільки це коштує, вам із задоволенням розкажуть наші менеджери. Другий варіант – записатися і прийти на одне з наших відкритих тренувань. Для цього слідкуйте за новинами на наших сторінках у соціальних мережах.

Як розібратися, який абонемент мені підійде?

У нас є два рівня абонементів. Перший рівень підійде тим, хто планує займатися самостійно або хоче оплачувати персональні і групові тренування окремо – у міру необхідності. Другий рівень ідеальний для тих, хто регулярно ходить на групові тренування. Кожен з рівнів можна придбати строком на 1, 3 або 6 місяців. Чим довше – тим вигідніше.

Чи можу я займатися без тренера?

Так, безумовно. Якщо у вас є своя тренувальна програма і для її виконання вам не потрібна допомога тренера, а тільки простір і обладнання – ви можете займатися самі. Крім того, у вашому розпорядженні завжди є workout of the day, складений нашим головним тренером спеціально для любителів самостійних тренувань, щоб допомогти урізноманітнити та структурувати їх заняття.

А які ще є формати занять, крім групових?

Ви можете займатися самостійно, персонально з тренером, в міні-групі або на загальному груповому тренуванні. З розкладом групових тренувань ви можете ознайомитися тут. Кількість персональних тренувань, які включені в клубну карту, залежать від її рівня, але ви завжди можете придбати їх додатково.

Я не знаю з чого почати. На які тренування мені краще піти?

Зверніть увагу на класи TRX, Stretching, Flow basic та Йога – вони підходять для будь-якого рівня підготовки. На них тренер приділить особливу увагу правильній техніці виконання основних вправ і допоможе підготувати тіло до більш складних класів. А ще краще – запишіться на стартову тренувальну консультацію (вона входить в усі види наших клубних карт). На ній ви зможете в індивідуальному форматі обговорити з тренером свої цілі і завдання, попередній тренувальний досвід і інші побажання і отримати персоналізовані рекомендації щодо режиму і видах занять, які дозволять їх досягти.