Кваліфіковані тренери

Щоб ви досягли мети, ваш тренер повинен розуміти не тільки «що робити», а й «як це працює», не тільки вміти, а й знати. Тому, крім досвіду, ми приділяємо особливу увагу профільній вищій освіті наших тренерів.

Все необхідне

Якою б не була ваша мета, у нас є все, що необхідно для її досягнення: різноманітні види тренувань, комфортні формати занять, досвідчені наставники і найсучасніше обладнання.

Комфортний простір

Невеликий, зручно розташований спортклуб у центрі міста, без натовпу і черг, в якому ви зможете відчувати себе як вдома.

Ми тут, щоб дати вам необхідні інструменти, підтримку і мотивацію на шляху до більш здорового, красивого і щасливого себе.
Ми віримо, що для того щоб тренування приносили задоволення і результат, кожній людині потрібні: система, бажання, наполегливість, однодумці, досвідчений наставник.

Ми впевнені, що всім людям для щастя необхідно бути здоровими, а красиве і підтягнуте тіло – це наслідок.
І знаємо, що ніхто не любить нудні одноманітні тренування. Саме тому в основі нашої тренувальної методики:

• функціональний тренінг – через різноманітність тренувань і орієнтованості на гармонійний розвиток основних рухових якостей;
• оздоровчий характер тренувань – адже ми тут, щоб підвищити якість вашого життя, а не зруйнувати ваше тіло заради досягнення результату;
• побудова тренування, виходячи з ваших цілей, стану здоров’я і рівня підготовленості.

Дізнавайтеся про наші акції та новини першими

Наші листи будуть найкориснішими у вашій поштовій скриньці 
Щоб підписатися, введіть свій e-mail