Вітаємо вас на сторінці YogaClass Discipline – студії йоги за методом БКС Аєнгара, що відкрилася в самому центрі Києва у січні 2020 року завдяки колаборації спортклубу Discipline та викладачів Yoga Class Kiev.

Бажаєте спробувати? Тоді запрошуємо вас відвідати перше заняття зі знижкою 50%.  Залиште заявку, натиснувши на кпопку нижче, і ми зв’яжемося з вами, щоб записати на тренування.

Записатись на пробне тренуванняЗаписатись на пробне тренування

* Вартість пробного заняття – 125 ₴.

   

Що таке йога Аєнгара? 

Йога Аєнгара – це метод, що розроблений Б.К.С. Аєнгаром на базі класичної хатха-йоги та відзначається глибокою та тонкою роботою в позі.  Кожна асана виконується протягом тривалого часу, а перехід до наступної відбувається повільно та плавно.  Завдяки цьому посилюється вплив не лише на м’язи, суглоби та зв’язки, але й на внутрішні органи, системи, клітини, емоційний стан та розум.

Ще однією особливістю методу є використання різноманітних допоміжних матеріалів (спеціальних м’яких валиків, блоків, ременів, стільців тощо), які роблять практику доступною для всіх, дозволяють з самого початку правильно розташувати тіло у просторі та досягти своїх цілей у практиці.

Бажаєте спробувати? Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами, щоб записати на пробне тренування.

Записатись на пробне тренуванняЗаписатись на пробне тренування

Викладачі 

Людмила Єгорова

Викладач йоги за методом БКС Аєнгара, рівень Junior 1. Стаж практики – з 2003 року. Стаж викладання – з 2010 року.

Має вищу освіту за фахом викладач фізичної культури, спеціаліст з рекреації (диплом НУФКСУ). У постійному процесі вдосконалення, регулярно навчається на семінарах і майстер-класах у сім’ї БКС Аєнгара в Інституті Йоги (м. Пуна, Індія). Пройшла інтенсивне навчання та практику на вчительських курсах Андрія Лаппи, отримала сертифікат Міжнародного Йога Альянсу США з універсальної йоги.

Проводить як загальні групи класичних рівнів, так і терапевтичні, індивідуальні класи, спеціалізовані класи для жінок. Авторка та ведуча тематичних YOGA майстерень, проекту Yoga Online. Організаторка виїзних проектів Yoga Detox Weekend, YogInTravel та YOGA Дача.

Володимир Грибков

 Викладач йоги за методом БКС Аєнгара, рівень Junior 1. Стаж практики – з 2001 року. Стаж підготовки за методом Аєнгара – з 2012 року.

Є членом асоціації йоги Аєнгара. Постійно підвищує свою кваліфікацію на семінарах та майстер-класах провідних викладачів світу. Регулярно проходить стажування в Інституті йоги Аєнгара в м. Пуна, Індія. У 2017 році закінчив річний спецкурс “основи йога терапії” під керівництвом Інесси Машіянової (рівень Senior Int. 1) – робота з вагітними, дитяча практика.

Має вищу освіту за спеціальністю професійний олімпійський спорт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять

 


Вартість занять

      

* Строк дії — 1 місяць, поширюється лише на ранкові класи (7:30–9:00) з понеділка по п’ятницю та в неділю (10:00-11:30).
** За абонементом Yoga Разом студію можуть відвідувати 2 особи.

Якщо ви давно хотіли зайнятися йогою, але шукали комфортне місце та досвідчених інструкторів — YogaClass Discipline саме те, що вам потрібно!

Готові? Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами, щоб відповісти на всі питання та підібрати оптимальний абонемент.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Опис класів

Базовий клас

Клас із відносно невеликим фізичним навантаженням. На заняттях ви дізнаєтеся, чим є йога для сучасної людини, яку користь приносить ця практика та навіщо вона. Ви відчуєте особливості методу йоги БКС Аєнгара, вам пояснять, навіщо та як користуватися додатковими матеріалами, а також – як бути “усвідомленим спостерігачем” свого тіла.

Підходить для будь-якого стажу практики, включаючи початківців.

Рівень 1

Тут опановують базову програму. Основна увага приділяється позам стоячи, які роблять тіло сильнішим та пластичнішим, і таким чином готують його до виконання більш складних асан. Крім того, на початковому класі виконуються пози на зміцнення спини та кінцівок, освоюються такі перевернуті пози як сарвангасана і халасана. В результаті практики ви створюєте «структуру» тіла, а розум вчиться зосереджуватися, що стає помітним не лише під час практики йоги, а й у повсякденному житті.

Підходить для будь-якого стажу практики, включаючи початківців.

Рівень 2

Це клас наступного рівня, на якому триває освоєння базової програми. Позам стоячи, як і раніше, приділяється багато уваги. Крім того, в програму входять прогини назад, нахили, скручування, підготовка до падмасани, рівень складності асан зростає. Опановуються нові перевернуті пози: пінча маюрасана (стійка на передпліччях), адхо мукха врікшасана (стійка на руках) і ширшасана (стійка на голові). В цьому класі час перебування в сарвангасані не менше 5 хвилин і до 5 хвилин в ширшасані.

Стаж практики від 1 року.

Клас “Здорова спина”

Клас присвячений вивченню і практиці асан, корисних для здоров’я хребта, повернення йому гнучкості та молодості. Це клас м’якої доступної практики, що зміцнює слабкі ділянки спини та знімає навантаження з перенапружених ділянок.

Активно використовується додаткове обладнання: блоки, ремені, мотузки на стінах, ковдри.

Підходить для будь-якого стажу практики, включаючи початківців.

Жіночий клас

На жіночому класі виконується ряд асан, які особливо сприятливо впливають на жіночий організм і допомагають позбавитися різних функціональних порушень. Ви навчитеся регулювати ваші заняття в залежності від самопочуття та жіночого циклу.  Програма жіночого класу створює особливо сильний вплив на відділ тазу, тому іноді на ці заняття приходять і чоловіки, які хочуть покращити рухливість кульшових суглобів.

Підходить для будь-якого стажу практики, включаючи початківців.

Основний клас

Практика, спрямована на глибоке пропрацювання всіх систем організму. Відрізняється тривалим перебуванням в асанах, внутрішньою динамічною роботою в статичних позах, впевненим виконанням складніших балансових і перевернутих асан.

Стаж практики від 3-х років.


Готові розпочати тренування? Залиште заявку тут:

Виникли додаткові питання?  Ми з радістю відповімо на них за телефонами:

+38 (044) 338 83 20
+38 (098) 338 83 20